|
po co rozgrywający, wystarczy zagrać 4-2-2-2 gdzie pierwsza dwójka to defensywni pomocnicy którzy po odbiorze od razu dają piłke na skrzydło, a ze skrzydła wrzutka na jednego z dwójki napastników.
i wtedy nie trzeba sie martwić o rozgrywającego, czyli o pozycję która w Polsce kuleje.Na cholere grac atak pozycyjny skoro my tego nie potrafimy?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|