Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63141
Stary 12.06.2013, 14:04
po co rozgrywający, wystarczy zagrać 4-2-2-2 gdzie pierwsza dwójka to defensywni pomocnicy którzy po odbiorze od razu dają piłke na skrzydło, a ze skrzydła wrzutka na jednego z dwójki napastników.
i wtedy nie trzeba sie martwić o rozgrywającego, czyli o pozycję która w Polsce kuleje.Na cholere grac atak pozycyjny skoro my tego nie potrafimy?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując