Wyświetl pojedynczy post
kkzzxx
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63140
Stary 12.06.2013, 13:58
Hiszpan moze bedzie lekiem na naszą bolączke bo z tego co ogladałem to jest swietny technik

I w ten sposób Sarki miał by z kim klepać piłke a z drugie strony wariackie ataki Małego moze to byc ciekawa konstrukcja.

Ale nadal najważniejsze brak rozgrywającego
Odpowiedz cytując