|
Hiszpan moze bedzie lekiem na naszą bolączke bo z tego co ogladałem to jest swietny technik
I w ten sposób Sarki miał by z kim klepać piłke a z drugie strony wariackie ataki Małego moze to byc ciekawa konstrukcja.
Ale nadal najważniejsze brak rozgrywającego
|