Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1017
Stary 12.06.2013, 12:46
Jakikolwiek Smuda wynik osiągnie z Wisłą, niezaleznie od tego czy bedzie u nas rok czy trzy lata, po jego odejsciu bedziemy w tym samym miejscu co teraz. Czyli z takim samym bajzlem w klubie i takim samym brakiem profesjonalizmu jak dzisiaj. Bo po tej decyzji jakoś nie widzę żeby polityka budowania profesjonalnego klubu się zmieniła lub nawet pojawiła.

Niemniej niechaj ma farta kosmicznego i dobije do 15 mistrzostw.
Odpowiedz cytując