Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8523
Stary 12.06.2013, 12:08
kkzzxx napisał(a):Wyświetl post
Mam świetny pomysł dla asystenta dla Smudy
Kazimierz Moskal odchodzi z Termaliki Bruk-Betu

Tylko czuje że Moskal już chyba nie zgodzi się być asystentem. Bo będzie chaił pracować samodzielnie.
to masz świetny pomysł czy "czucie" ?

bo ja bym jednak powiedział, że masz głupi pomysł i w miarę dobre czucie.
Kazimierz Moskal już jest samodzielnym trenerem o w miarę wyrobionym nazwisku i marce - głównie dzięki Termalice.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 12.06.2013 o godz. 12:11.
Odpowiedz cytując