kkzzxx napisał(a):

Mam świetny pomysł dla asystenta dla Smudy
Kazimierz Moskal odchodzi z Termaliki Bruk-Betu
Tylko czuje że Moskal już chyba nie zgodzi się być asystentem. Bo będzie chaił pracować samodzielnie.
|
to masz świetny pomysł czy "czucie" ?
bo ja bym jednak powiedział, że masz głupi pomysł i w miarę dobre czucie.
Kazimierz Moskal już jest samodzielnym trenerem o w miarę wyrobionym nazwisku i marce - głównie dzięki Termalice.