jakbyśmy mieli wsparcie adidasa na poziomie NIKE Cracovii to mozna by sobie wejsc na stronie adidasa
i tam samemu stworzyć koszulke na podstawie nowych modeli.
o tutaj dokładnie :
http://www.miteam.adidas.com/mi-Fort...,en_US,pd.html
E: czy ja napisalem ze cracovie ubiera nike ? nie. tylko o poziomie wsparcia ehh...
niemniej jednak cracovia ubierana jest w komplety Nike.