Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3463
Stary 12.06.2013, 12:00
jakbyśmy mieli wsparcie adidasa na poziomie NIKE Cracovii to mozna by sobie wejsc na stronie adidasa
i tam samemu stworzyć koszulke na podstawie nowych modeli.

o tutaj dokładnie : http://www.miteam.adidas.com/mi-Fort...,en_US,pd.html

E: czy ja napisalem ze cracovie ubiera nike ? nie. tylko o poziomie wsparcia ehh...
niemniej jednak cracovia ubierana jest w komplety Nike.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 12.06.2013 o godz. 12:37.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując