|
jedrzej Co do Moskala w Wiśle to ostatnio jest moda na powroty przy Reymonta .Smuda jeszcze nie przedstawił sztabu więc powrót Moskala nawet jako asystenta na trenerską ławkę Wisły jest jeszcze możliwy. A po odejściu Moskala z Niecieczy to nawet bardzo możliwy.
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 12.06.2013 o godz. 11:52.
|