Wyświetl pojedynczy post
comek
Senior Member
 
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3462
Stary 12.06.2013, 11:45
na pewno do poniedziałku zobaczymy oficjalną prezentację, bo wtedy też mają nadejść nowe stroje i wtedy spotykają się piłkarze. Czyli obstawiam, że prezentacja nastąpi w poniedziałek, pewnie Wilk albo Głowacki wyjdą i zaprezentują się w nowych strojach.
Odpowiedz cytując