|
na pewno do poniedziałku zobaczymy oficjalną prezentację, bo wtedy też mają nadejść nowe stroje i wtedy spotykają się piłkarze. Czyli obstawiam, że prezentacja nastąpi w poniedziałek, pewnie Wilk albo Głowacki wyjdą i zaprezentują się w nowych strojach.
|