Tak tak najpierw kupimy Pacheo z Liverpoolu, wezmiemy jeszcze Suareza z nim w pakiecie, pozniej to juz tylko podpiszemy Balea i Jordi Albę na lewą obronę, Casillasowi się chyba nie widzi siedzieć na lawce, moze powalczyc z Miśkiewiczem o pierwszy plac
Zejdzcie na ziemię
