Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1009
Stary 12.06.2013, 11:20
Pozwalam sobie dołączyć do grupy osób, które uważają, że nie ma co podniecać się gafami trenera na konferencjach prasowych, bo takowe dodają conajwyżej kolorytu naszej pseudo-lidze. @kkzzxx - skoro w tym sezonie zajęliśmy 7 miejsce, to w przyszłym ja oczekuję miejsc 3-5, bo przecież po to zmieniono trenera i (podobno) poszukuje się zawodników, żeby było lepiej niż obecnie
Odpowiedz cytując