Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1006
Stary 12.06.2013, 11:07
Ludzie. tak samo jak śmianie się z Kulawika za strój/wypowiedzi było niepoważne tak samo jest w przypadku nowego trenera.

Nie jestem zwolennikiem Smudy mam wątpliwości co do jego umiejętności szkoleniowych ale trzeba poczekać i sprawdzić jeśli naprawdę Smuda ma 3 okienka transferowe na zbudowanie drużyny i nie liczy się wynik na szybko to jest to krok w stronę normalności.

Smuda zawsze do tej pory po gorszych okresach notował lepsze. Na nasza ligę jeśli dostanie kilku kopaczy wystarczy.

Jeśli Smudzie uda się zmotywować drużynę alby grała tak jak z Legią o wynik jestem spokojny (sukcesem będzie miejsce w grupie mistrzowskiej bez gigantycznej straty do prowadzącego)
Odpowiedz cytując