Wyświetl pojedynczy post
kkzzxx
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1005
Stary 12.06.2013, 11:07
Słuchajcie nie ma wylewać pomyj na trenera będa za nim przemawiać wyniki i styl gry jeśli bedzie słaby to faktycznie bede pierwszy który powie by Smuda odszedł. Ale jak bedzie dobre wyniki to powinismy go szanować. Dla mnie w tej chwili ma czystą karte do Czerwca 2014 i ja oczekuje od niego miejsca 6-8 w pierwszym sezonie bo albo budujemy na lata zespół albo robimy to co Holendrzy i toniemy w długach
Odpowiedz cytując