|
Słuchajcie nie ma wylewać pomyj na trenera będa za nim przemawiać wyniki i styl gry jeśli bedzie słaby to faktycznie bede pierwszy który powie by Smuda odszedł. Ale jak bedzie dobre wyniki to powinismy go szanować. Dla mnie w tej chwili ma czystą karte do Czerwca 2014 i ja oczekuje od niego miejsca 6-8 w pierwszym sezonie bo albo budujemy na lata zespół albo robimy to co Holendrzy i toniemy w długach
|