Wyświetl pojedynczy post
kkzzxx
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8522
Stary 12.06.2013, 10:59
Mam świetny pomysł dla asystenta dla Smudy
Kazimierz Moskal odchodzi z Termaliki Bruk-Betu
Info z forum na nafalisportu(http://...................../viewforum.php?f=45)

Wiec może zrobimy go asystentem Smudy a potem on po 3 latach przejmie pałeczke by był to super krok do ustabilizowania klubu by było coraz lepiej.

Tylko czuje że Moskal już chyba nie zgodzi się być asystentem. Bo będzie chaił pracować samodzielnie.

Ale życze mu powodzenia i powrotu do Wisły za pare lat
Odpowiedz cytując