|
Mam propozycje może zamkniemy ten temat do momentu chociaż pierwszych sparingów bo jeszcze troche i co niektórzy sob ie do gardeł zaczna skakać.
Ludzie jestesmy tu na forum wiekszości kibicami Wisły(wyjatek kibice innych druzyn zaresjtrowani u nas by pisać głupoty itp.) Szanujmy się
|