Wyświetl pojedynczy post
kkzzxx
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1002
Stary 12.06.2013, 10:12
Mam propozycje może zamkniemy ten temat do momentu chociaż pierwszych sparingów bo jeszcze troche i co niektórzy sob ie do gardeł zaczna skakać.
Ludzie jestesmy tu na forum wiekszości kibicami Wisły(wyjatek kibice innych druzyn zaresjtrowani u nas by pisać głupoty itp.) Szanujmy się
Odpowiedz cytując