|
Z drugiej strony - będzie się przynajmniej z czego pośmiać. Nawet, jeżeli ma to być śmiech przez łzy.
A ponieważ na sensowną przebudowę składu nie widać większych szans...
Wiadomo, że lepszy trener może by to jakoś poukładał, ale jak zlecimy z ligi, to raczej przez to że 80% składu to ofiary losu. Osobiście w jakieś wielkie pokłady talentu ukryte w Burlidze, Chrapku i Czekaju nie wierzę.
Za miesiąc się przekonamy do czego to wszystko zmierza.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 12.06.2013 o godz. 10:02.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|