Dopiero teraz obejżałem konferencje na YT. Jaram się, jak proboszcz nowym ministrantem. ALE! To że Sony pozwala na gry używane, nie znacze że EA i Acti nie wprowadzą (pozostawią w zasadzie) on-line passów. Ale exclusivy z first-party devów będą pewnie bez blokady. Bosko, że nie trzeba być on-line cały czas... płatny + jako must-have... w sumie spodziewałem sięodkąd uruchomili tę usługę na PS3, ale nie ukrywam, jestem zawiedziony... W każdym razie jednak kupię, i to wkrótce po premierze
