Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#988
Stary 11.06.2013, 22:07
donecki napisał(a):Wyświetl post
Paniowie Smuda czy inny trener to i tak dużo nie zrobi jak piłkarze będą kiepscy.To nie tylko wina trenera będzie jak wyniki pozostaną takie same.Obyśmy w wyższej grupie na wiosnę grali i to tylko nas może uszczęśliwić.Bo realnie co więcej.Smuda potrenuje a jak zarobi parę wtop to go Cupiał prędzej wywali niż za te trzy lata.Cupiała nie znacie czy co)
Jasne, że go wywali jak nie będzie wyników, ale Filipiaka i tak nie przebije
Jedyne chyba pocieszenie...
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 12.06.2013 o godz. 10:05.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując