Dariook napisał(a):

|
I małego rekinka na kołnierzyku, jeśli to nie problem.
|
------------------------------
Nawiązując do tematu głównego,
czyli przywrócenia Białej Gwiazdy ...
Od teraz, "stare" koszulki [z logo Spółki] przechodzą do historii i tym samym przynależą do kategorii "kolekcjonerstwo"

. Własciwie to tylko półżartem a nie całym, mówiąc ...
... aż w końcu staną się unikatowymi, a na samym końcu, poszukiwanymi "białymi krukami"
