Wyświetl pojedynczy post
Alonso19
Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3439
Stary 11.06.2013, 21:16
Voin, nic nie widać. Bellic88 wróć do strony 110. Gucio25, jest jeszcze opcja, że adidas weźmie katalogowego Campeona czyli takiego jak u ciebie i po prostu aby zrobić dedyka to przemaluje kołnierz na czerwono jak u Suwon Samsung (ci dostali jeszcze swój wzorek zamiast tych katalogowych V).
Ostatnio edytowane przez Alonso19 : 11.06.2013 o godz. 21:18.
Odpowiedz cytując