|
mimo wszytsko w Lechu (liga Europy-wyszedł z grupy nawet) jak i w Zagłębiu (wyciagnął z dołka) pokazał że zna sie na trenerce ligowej , jednak Kadra i 2 Bundesliga to dla niego zbyt wysokie progi
Ostatnio edytowane przez AYALA : 11.06.2013 o godz. 21:18.
|