koszulkahome.jpg
pobawiłem się trochu i pewnie domowa koszulka będzie wyglądać mniej więcej tak.
jak dla mnie ładna, w ostatecznej wersji i na żywo powinna się super prezentować.
przy okazji wrzucam też wersję ogólną, bez loga T-Mobile oraz opcję z drugą wersją loga T-Mobile i to pokazuje jak dużo może zmienić to małe logo, myślę że można byłoby się dogadać jakoś z Ekstraklasą, żeby używać tego z fioletowymi literami tylko.
edit: Alonso mnie trochę uprzedził, ale zostawię ze względu na te inne wersje. zrobiłbym też wyjazdówkę, ale brakuje białej templaty.