Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3436
Stary 11.06.2013, 20:59
koszulkahome.jpg

pobawiłem się trochu i pewnie domowa koszulka będzie wyglądać mniej więcej tak.
jak dla mnie ładna, w ostatecznej wersji i na żywo powinna się super prezentować.

przy okazji wrzucam też wersję ogólną, bez loga T-Mobile oraz opcję z drugą wersją loga T-Mobile i to pokazuje jak dużo może zmienić to małe logo, myślę że można byłoby się dogadać jakoś z Ekstraklasą, żeby używać tego z fioletowymi literami tylko.

edit: Alonso mnie trochę uprzedził, ale zostawię ze względu na te inne wersje. zrobiłbym też wyjazdówkę, ale brakuje białej templaty.
Odpowiedz cytując