Czyli teraz zagadka czy ten trzeci strój, który był tutaj prezentowany też będzie miał BG czy zostanie z logiem Wisły. Druga rzecz na wyjazdowej pewnie będzie BG w czerwonym okręgu jak za czasów Nike'a. Swoją drogą mówicie żeby podbijać do Campeona to wymodziłem takie coś:
PS: Belic88, mój poprzedni projekt opierał się właśnie na tym designie, który ma Chelsea w wyjazdowych.