Wyświetl pojedynczy post
Alonso19
Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3435
Stary 11.06.2013, 20:45
Czyli teraz zagadka czy ten trzeci strój, który był tutaj prezentowany też będzie miał BG czy zostanie z logiem Wisły. Druga rzecz na wyjazdowej pewnie będzie BG w czerwonym okręgu jak za czasów Nike'a. Swoją drogą mówicie żeby podbijać do Campeona to wymodziłem takie coś:


PS: Belic88, mój poprzedni projekt opierał się właśnie na tym designie, który ma Chelsea w wyjazdowych.
Ostatnio edytowane przez Alonso19 : 11.06.2013 o godz. 20:48.
Odpowiedz cytując