Temat
:
I Liga - temat zbiorczy.
Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR
Offline
#
553
11.06.2013, 20:05
Kocur
napisał(a):
Tak jak jesteśmy w temacie dawania dupy.
Zastanawiam sie gdzie gra ten prawdziwy Lech, który wtedy spadł z ligi i zajął 16 miejsce jak pisano?
Przegladnalem tabele niższych lig w Wielkopolsce i żadnego Lecha nie znalazłem. To tak w kontekście tego jakby kibice tego LECHA Poznań chcieli zacząć od początku z swoim oryginalnym klubem.
ups
dość nierozważny argument...przecież mają Wiarę Lecha
ANTY-RAB
BIN-FRONT
spartan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do spartan
Znajdź inne posty napisane przez spartan