Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#553
Stary 11.06.2013, 20:05
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Tak jak jesteśmy w temacie dawania dupy.

Zastanawiam sie gdzie gra ten prawdziwy Lech, który wtedy spadł z ligi i zajął 16 miejsce jak pisano?

Przegladnalem tabele niższych lig w Wielkopolsce i żadnego Lecha nie znalazłem. To tak w kontekście tego jakby kibice tego LECHA Poznań chcieli zacząć od początku z swoim oryginalnym klubem.
ups dość nierozważny argument...przecież mają Wiarę Lecha
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując