arti napisał(a):

Kmiecik?
Coś przeoczyłem?
Ja myślałem, że Marcin Broniszewski z którym współpracował w Regensburgu.
Co do samego trenera.. Nie przepadam za nim, no ale cóż życzę powodzenia i wzięcia za jaja naszych kopaczy.
Trzy lata.. Chyba do emerytury.