thechris napisał(a):

|
Nie. On ma m.in. przekonać swoim autorytetem zmanierowane gwiazdki aby zapierdalały. "Smuda" i "autorytet' niestety się wykluczają m.in. przez takie wypowiedzi. Ludzie się z niego śmieją... może nie na głos bo w sumie nie ma z czego ale... uśmiechają pod nosem. I nie traktują poważnie.
|
To jest punkt do którego zmierzam. Nie wydaje mi się aby takimi wypowiedziami potrafił zbudować swój autorytet i pozytywny image.
Szkoda że w klubie nie ma już ani Cikosa, ani Singlara, ani Penksy ani Vidlicki. Ciekaw jestem jak taka współpraca by wyglądała
