Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63133
Stary 11.06.2013, 16:51
Ponieważ okres nadziei na transfery znowu nastał bardzo proszę o poszanowanie podziału tu piszemy tylko o tych transferach które są gdzieś zapowiadane albo już prawie podpisane natomiast mamy drugi temat [Plotki oraz Wasze propozycje....] gdzie możemy marzyć albo dzielić się plotkami. Za tworzenie własnych plotek których źródło jest tylko w naszej głowie będą bany
Odpowiedz cytując