|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline
|
|
Ponieważ okres nadziei na transfery znowu nastał bardzo proszę o poszanowanie podziału tu piszemy tylko o tych transferach które są gdzieś zapowiadane albo już prawie podpisane natomiast mamy drugi temat [Plotki oraz Wasze propozycje....] gdzie możemy marzyć albo dzielić się plotkami. Za tworzenie własnych plotek których źródło jest tylko w naszej głowie będą bany
|
|