kristos napisał(a):

|
Tak ,oczywiście to go dyskwalifikuje jako trenera powinien interesować takimi rzeczami .
|
60+ letni człowiek, z szanowanym nazwiskiem, szkoleniowiec najlepszego polskiego klubu piłkarskiego ostatnich lat, regularnie zdobywającego tytuły Mistrza Polski, regularnie pretendującego do gry w europejskich pucharach. W skali krajowej takie wypowiedzi to kompromitacja. Poza granice kraju na szczęście to raczej nie wyjdzie.
Rozumiem, mógł pomylić się raz i tak się stało. Ale drugi raz to już jest żenujące.