|
Wolfy,
nie ma większego znaczenia kogo zabraknie bo kołderka finansowa jest jedna.
Nie ma magicznego kurka i nie będzie - oficjalnie. Budowa nowej Wisły ma się opierać na Smudzie oraz białej gwieździe na koszulce, bez udziału (póki co) fizjologa.
Za Interią:
"Na razie [Smuda] nie podał nazwisk swoich współpracowników. Sztab szkoleniowy ma być ogłoszony jeszcze w tym tygodniu. (...)" oraz: "Na razie [sztab] nie będzie zawierał nawet fizjologa."
Czyli pewnie w jakiejś tam przyszłości będzie tak jak mówisz a na razie jest jak do tej pory - czyli bez większych zmian personalnych.
P.S.
Chyba oczekujesz jakiejś rewolucji personalnej a mnie się wydaje że Jacek funduje zwykłą dwuosobową dostawkę do tego co jest.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 11.06.2013 o godz. 15:58.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
|