|
W przeciwieństwie do większości jestem zadowolony z przyjścia Smudy.
Nigdy nie będę oceniał Franza z pryzmatu pracy z reprezentacją ,czy z drużyną niemiecką.
W pierwszym wypadku praca z kadrą to całkiem inne zajęcie niż w klubie ,gdzie każdy z zawodników jest inaczej przygotowywany przez swojego trenera klubowego. Nie ma problemu gdy kadrowicze grają w bardzo dobrych klubach i odgrywają tam czołowe role , oraz dają z siebie tyle co w macierzystych klubach.
W drugim przypadku ,to drużyna była przygotowywana przez kogo innego i objęta przez Smudę w połowie rozgrywek.
Tak , że na dzień dzisiejszy Smuda , według mnie jest dobrym ruchem władz klubu.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|