Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#942
Stary 11.06.2013, 15:17
Smuda jako selekcjoner nie sprawdził się i było to widać już przed Euro, ale wtedy była gadka, że nie ma co oceniać porażek z lepszymi rywalami, bo czas na ocenę przyjdzie dopiero wraz z Euro. No i wszyscy wiemy jak się skończyło.

Natomiast Smuda jako trener klubowy jest według mnie średniakiem, ale na naszą aktualną sytuację i możliwości, to chyba najlepszy wybór możliwy.
Mialem za duzy podpis. Teraz nie bede mial w ogole.
Odpowiedz cytując