|
Oj tam, mówicie tak jakby nasza reprezentacja była faworytem tych mistrzostw a prawda jest taka że cudu nie było i tyle. Dobrze że się nie skompromitowali niema co obwiniać teraz Smude, on sam jeszcze przed mistrzostwami mówił że nie odpowiada mu rola selekcjonera bo ma za mało czasu na treningi z piłkarzykami i woli trenować zespół klubowy . A poza tym nie zapominajcie że Smude wybrali kibice i media bo nie było lepszego kandydata .
|