Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#938
Stary 11.06.2013, 14:43
kkzzxx napisał(a):Wyświetl post
Tak tylko że Smuda jako jedyny trener z kadrą przed ostanim mecze na duzej imprezie miał szanse na awans.
Bo reszta już po dwóch meczach mogła pakować sie do domu
Inni nie mieli tak słabej grupy i nie byli gospodarzami ME. Ze wszystkich trenerów reprezentacyjnych to Engela kadra grała najlepiej, oraz Janas w eliminacjach aż mu się w głowie nie popier... i nie zrezygnował z Franka i Kosy.


paszczak napisał(a):Wyświetl post
Nie no, byliśmy w grupie śmierci
Grupie śmie(r)ci!*



Niemniej powodzenia Franciszku, czy tam Franz'u, niech Ci się wiedzie! Nasz los w Twoich rękach!
Odpowiedz cytując