kkzzxx napisał(a):

Tak tylko że Smuda jako jedyny trener z kadrą przed ostanim mecze na duzej imprezie miał szanse na awans.
Bo reszta już po dwóch meczach mogła pakować sie do domu
|
Inni nie mieli tak słabej grupy i nie byli gospodarzami ME. Ze wszystkich trenerów reprezentacyjnych to Engela kadra grała najlepiej, oraz Janas w eliminacjach aż mu się w głowie nie popier... i nie zrezygnował z Franka i Kosy.
paszczak napisał(a):

Nie no, byliśmy w grupie śmierci
|
Grupie śmie(r)ci!*
Niemniej powodzenia Franciszku, czy tam Franz'u, niech Ci się wiedzie! Nasz los w Twoich rękach!