Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.06.2013, 13:43
Bednarz na początku konferencji po przedstawieniu Smudy jako nowego trenera Wisły oznajmił:
Decyzją właściciela i władz klubu oraz za wiedzą i aprobatą trenera Smudy postanowiliśmy, że od nowego sezonu na oficjalną koszulkę Wisły wraca "Biała Gwiazda"

Czy ja o czymś wcześniej nie słyszałem? Czy Franz nabył od Cupiała część akcji Wisły, żeby uzyskiwać aprobatę dla tego typu działań akurat od niego? Czy tylko może pan Bednarz pieprzy 3 po 3 ?
Odpowiedz cytując