Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
ital
Member
Od: 05.2013
Offline
#
21014
11.06.2013, 13:39
Myślę że z biegiem czasu kiedyś powstanie baza pewnie w opatkowicach ale na dzień dzisiejszy przy długach względem TF to lepiej taki układ a przynajmniej projekt arch. będzie lepszy
ital
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ital
Znajdź inne posty napisane przez ital