Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
bellic88
Senior Member
Od: 01.2011
Offline
#
3426
11.06.2013, 13:32
Obawiam sie ze moze to byc kwota zaporowa dla niektorych wiec koszulka bedzie musiala byc udana.
bellic88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bellic88
Znajdź inne posty napisane przez bellic88