Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3424
Stary 11.06.2013, 13:17
Też tak uważam Byle cena była w miare rozsądna i git A co do modelu jeśli rzeczywiście będzie to ten taki do szpica to piękne nie będą ... Ale zobaczymy, mam nadzieję że jednak bardziej się postarają i dostaniemy coś naprawdę ładnego
Odpowiedz cytując