|
Dobry Boże! Degrengolady naszego klubu ciąg dalszy. Niebawem do klubu wróci Zieńczuk, Ćwielongowi za 4 lata wygasa kontrakt a i Szymkowiak ma ochotne wznowić karierę. Ciekawe czy ktoś jeszcze traktuje Wisłę jako klub poważnie? Z takim zarządzaniem to niebawem Wisła będzie miała najlepszy stadion, bazę i zawodników w... 3 lidze:/
Farsa, nie trener.
Obecny trener + obecna Wisła = Wiela smuda!
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!
|