Lukasz napisał(a):

To jest ciekawe.
Na oficjalnej widnieją 22 fotki. Minus 5ciu których pożegnaliśmy to jest 17. Niepewny jest Sobolewski, Genkov, Wilk, Bunoza, Chavez więc jeden z nich na 100% odejdzie?
|
Padło jakieś pytanie, na co Smuda w ten sposób odpowiedział. Potem Jacuś zaczął coś bredzić o tym, że "będą budować" ale im się nie śpieszy.
Ciekawe czy im się zacznie, jak spadek zajrzy nam w oczy?