Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#922
Stary 11.06.2013, 12:57
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
To jest ciekawe.

Na oficjalnej widnieją 22 fotki. Minus 5ciu których pożegnaliśmy to jest 17. Niepewny jest Sobolewski, Genkov, Wilk, Bunoza, Chavez więc jeden z nich na 100% odejdzie?
Padło jakieś pytanie, na co Smuda w ten sposób odpowiedział. Potem Jacuś zaczął coś bredzić o tym, że "będą budować" ale im się nie śpieszy.
Ciekawe czy im się zacznie, jak spadek zajrzy nam w oczy?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując