kkzzxx napisał(a):

Ja nie oczekuje tytułu czy podium w pierwszych dwóch sezonach
Tylko budowy drużyny by byla stabilna i odmłodzona.
Dla mnie walka o puchary może być za dwa 2-3 sezony a nawet póżniej.
Tylko ja chce widzieć chłopaków którzy gryzą trawe. Chce widziec pełen stadion.
|
Jedno wyklucza drugie. Pełen stadion będzie tylko wtedy kiedy piłkarze będą grać o Mistrzostwo w innym razie z frekwencją będzie podobnie jak w tym sezonie.