Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#917
Stary 11.06.2013, 12:46
kkzzxx napisał(a):Wyświetl post
Ja nie oczekuje tytułu czy podium w pierwszych dwóch sezonach
Tylko budowy drużyny by byla stabilna i odmłodzona.
Dla mnie walka o puchary może być za dwa 2-3 sezony a nawet póżniej.
Tylko ja chce widzieć chłopaków którzy gryzą trawe. Chce widziec pełen stadion.
Jedno wyklucza drugie. Pełen stadion będzie tylko wtedy kiedy piłkarze będą grać o Mistrzostwo w innym razie z frekwencją będzie podobnie jak w tym sezonie.
Odpowiedz cytując