|
Był Probierz było źle...Kulawik źle...Smuda źle...To kto miałby zostać trenerem Mourinho?Ale to pewnie też by niektórym nie pasowało. Dajmy Smudzie czas i go potem rozliczajmy. Teraz jest trenerem naszej drużyny więc teraz potrzebne mu nasze wsparcie szczególnie. Zobaczymy co z tego bedzie...
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
|