|
Dobry trener to taki który ma wsparcie władz klubu , wtedy jego pozycja coś znaczy i piłkarze go szanują . Nie jest zle dla nas kibiców najważniejsze że wraca biała gwiazda a wyniki i tak zależą od tego na kogo sobie Wisła pozwoli w okienku transwerowym
|