Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3410
Stary 11.06.2013, 11:40
Z tego co słyszałem to mówił, że jako odrębny i jedyny symbol, więc na sercu

Byle tylko jak przyjdzie do kupienia koszulki już z BG nie było żadnych fochów


Odpowiedz cytując