Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#898
Stary 11.06.2013, 11:30
Jak faktycznie będzie jakikolwiek postęp w grze to może być i nawet troglodyta trenerem.
Druga sprawa,że przypierdalacie się do Franza o każde nawet słowo na konferencji. A fakt jest taki,że jak mu się kolejny raz podwinie noga to na dno pójdzie też Wisła.
Wyluzujcie...
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując