|
Jak faktycznie będzie jakikolwiek postęp w grze to może być i nawet troglodyta trenerem.
Druga sprawa,że przypierdalacie się do Franza o każde nawet słowo na konferencji. A fakt jest taki,że jak mu się kolejny raz podwinie noga to na dno pójdzie też Wisła.
Wyluzujcie...
|