Wyświetl pojedynczy post
hejR22
Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#881
Stary 11.06.2013, 09:25
Jednak Franek Smuda Kumpel powiedział, że duzo ludzi stoi przed stadionem, czyżby chcieli przywitać nowego trenera? Franek wszedł juz do klubu z jakimś kolesiem.
Odpowiedz cytując