Temat
:
Franciszek Smuda byłym trenerem Wisły Kraków - dyskusje, opinie, komentarze!
Wyświetl pojedynczy post
hejR22
Member
Od: 01.2011
Offline
#
881
11.06.2013, 09:25
Jednak Franek Smuda
Kumpel powiedział, że duzo ludzi stoi przed stadionem, czyżby chcieli przywitać nowego trenera
? Franek wszedł juz do klubu z jakimś kolesiem.
hejR22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hejR22
Znajdź inne posty napisane przez hejR22