|
Polonia to trochę kiepski przykład. Gdybym był takim inwestorem, na pewno zorientowałbym się w sytuacji klubu. Lokalny rywal, który i tak dominuje kibicowsko, zdobywa mistrzostwo, wzmacnia się, jest na fali. Polonia ma raczej sredni kiepski stadion, nie mówiąc o potencjale kibicowskim.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|