Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4711
Stary 11.06.2013, 08:14
Polonia to trochę kiepski przykład. Gdybym był takim inwestorem, na pewno zorientowałbym się w sytuacji klubu. Lokalny rywal, który i tak dominuje kibicowsko, zdobywa mistrzostwo, wzmacnia się, jest na fali. Polonia ma raczej sredni kiepski stadion, nie mówiąc o potencjale kibicowskim.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując