Wyświetl pojedynczy post
jedrzej
Junior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4710
Stary 11.06.2013, 08:03
Ja nie wierzę w jakiekolwiek kupowanie klubu w PL. Popatrzcie na Polonię - byli piłkarze, z których można było spokojnie spłacić długi i jeszcze by zostało, a jakoś sznureczka kupców nie zaobserwowano. Prawda jest taka, że nikt w naszym kraju w futbol inwestować nie chce. Przykłady Drzymały, WOjciechowskiego czy nawet teraz Cupiała mówią same za siebie..
Odpowiedz cytując