Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#865
Stary 10.06.2013, 14:54
Kibicujemy Wiśle. Także skoro został już trenrem Franciszek Smuda to proponuje nie krytykować go za prace w Wiśle przed jej rozpoczęciem tylko życzyć mu jak najlepiej.
Trudno, to też nie jest mój wymarzony człowiek na tym stanowisku.
Odpowiedz cytując