KrzychooR napisał(a):

To teraz kibicujemy Legii?
A tak btw ten Ludogorets to co to za nowy twór? Jakiś meteor w stylu Unirei co raz wypali a później znika?
|
Ludogorets to drużyna budowana na wzór Vitesse. Bogaty właściciel wrzucający kasę w klub. Międzynarodowa mieszanka zawodników.
Nie jest to bynajmniej twór na miarę Unirei, a coś bardziej stabilnego i przyszłościowego. Mogą zdominować bułgarską ekstraklasę na lata.