Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6805
Stary 10.06.2013, 11:56
KrzychooR napisał(a):Wyświetl post
To teraz kibicujemy Legii?
A tak btw ten Ludogorets to co to za nowy twór? Jakiś meteor w stylu Unirei co raz wypali a później znika?
Ludogorets to drużyna budowana na wzór Vitesse. Bogaty właściciel wrzucający kasę w klub. Międzynarodowa mieszanka zawodników.

Nie jest to bynajmniej twór na miarę Unirei, a coś bardziej stabilnego i przyszłościowego. Mogą zdominować bułgarską ekstraklasę na lata.
Odpowiedz cytując