Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22942
Stary 10.06.2013, 07:16
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Czego nie rozumiem?

Słuchaj, bedę w lipcu w Krakowie, z chęcią się z tobą spotkam, bo nie będziesz mnie od różowych wyzywał...
No to szkoda, bo niestety w lipcu będę na urlopie. A co do tzw. wyzywania, nie było by kolorów gdybyś sam nie zaczął:
Cytat:
handlowców nie i to oni mają wg. czerwono gwiaździstego mieć przymusowe wolne.

Miałem już nie odpowiadać ale jesz raz krótko na ten cytat:
Cytat:
Bo niby czemu w gastronomii transporcie itp, mogą pracować w niedzielę? Nie odpowiedziałeś - bo nie ma na to odpowiedzi.
Otóż jest i to zasadnicza. W handlu pracuje ok. 250 tys. pracowników, w zdecydowanej większości to kobiety. Bardzo dużo z nich ma rodziny. Sugerujesz, ze tak samo jest w transporcie ? I na TIR-ach oraz w dosatwczakach śmigają w większości kobiety ?
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 10.06.2013 o godz. 07:22.