Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3396
Stary 09.06.2013, 21:11
Przy wyborze obecnych koszulek umowa była podpisana na 2 lata? Może ktoś ją przedłużył, żeby zaoszczędzić na myśleniu i dodatkowym kłopocie

edit: Mam nawet cichego kandydata, który mógłby zręcznie pozbyć się kłopotu...
Odpowiedz cytując