Gwiaździsty napisał(a):

|
Z tobą dyskusja nie ma sensu, bo nie rozumiesz najprostszych faktów. Nie będę pisał w kółko to samo tylko dlatego, że masz problem z czytaniem lub zrozumieniem. Nie z każdym dyskusja ma sens, dlatego odpuszczam sobie ją z różowo-pomarańczowym Konradem.
|
Czego nie rozumiem?
Słuchaj, bedę w lipcu w Krakowie, z chęcią się z tobą spotkam, bo nie będziesz mnie od różowych wyzywał...
Nie napisałeś ŻADNEGO argumentu za tym aby zakazać handlu w niedzielę. Żadnego którego nie można by zastosować z inną grupą społeczną. Bo niby czemu w gastronomii transporcie itp, mogą pracować w niedzielę? Nie odpowiedziałeś - bo nie ma na to odpowiedzi.
Przemilczasz te fakty które zrobiły by z ciebie idiotę i zaczynasz atakować wyzyając mnie od różowych, i pisząc, że odpowiedziałeś już na pytania i kończysz dyskusję. Typowe, przy braku argumentów.