Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22941
Stary 09.06.2013, 14:46
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Z tobą dyskusja nie ma sensu, bo nie rozumiesz najprostszych faktów. Nie będę pisał w kółko to samo tylko dlatego, że masz problem z czytaniem lub zrozumieniem. Nie z każdym dyskusja ma sens, dlatego odpuszczam sobie ją z różowo-pomarańczowym Konradem.
Czego nie rozumiem?

Słuchaj, bedę w lipcu w Krakowie, z chęcią się z tobą spotkam, bo nie będziesz mnie od różowych wyzywał...

Nie napisałeś ŻADNEGO argumentu za tym aby zakazać handlu w niedzielę. Żadnego którego nie można by zastosować z inną grupą społeczną. Bo niby czemu w gastronomii transporcie itp, mogą pracować w niedzielę? Nie odpowiedziałeś - bo nie ma na to odpowiedzi.

Przemilczasz te fakty które zrobiły by z ciebie idiotę i zaczynasz atakować wyzyając mnie od różowych, i pisząc, że odpowiedziałeś już na pytania i kończysz dyskusję. Typowe, przy braku argumentów.
Ostatnio edytowane przez Konrad. : 09.06.2013 o godz. 16:10.
Ddf